₺791,73 KDV Dahil
₺879,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1

 

Ayna Modelleri


Özel çerçeveli dekoratif aynalar, son yıllarda ev ve işyeri dekorasyonlarında kullanılan trend ürünlerden biridir. Yüzlerce farklı modelde ve özellikte üretilen estetik aynalar, zarafeti ve tasarımlarıyla göz doldurmaktadır. Kullanım alanlarınıza göre istediğiniz boyutlara sahip dekoratif aynaları uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Son yılların gözde ürünlerinden biri olan özel üretim dekoratif aynalar, işlevselliği ve şık tasarımlıyla görenleri hayran bırakmaktadır.

İster ahşap ayna modelleri isterseniz de gümüş çerçeveli özel tasarım aynaları tercih ederek, evlerinize etkili bir dokunuş yapabilirsiniz. Ofisler ve kurumsal iş yerlerinde bilhassa kahve dükkânlarında yaygın olarak kullanılan dekoratif aynalar, bulunduğu ortama ferah ve zarif bir görünüm katmaktadır.


Dekoratif Ayna Modelleri Ürün Çeşitleri


Dekoratif ayanların ayırt edici en büyük özellikleri, özel tasarım teknikleri ile yenilikçi ve estetik bir görünüme sahip olmalarıdır. Her biri özenle işlenmiş tablolar gibi üretilen ayanalar, evlerinizin başköşelerini süslemeye hazır. Farklı tasarım, işleme ve boyut ve renk seçenekleriyle sunulan dekoratif aynalarımızı uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Özel üretim dekoratif ayna modellerimiz arasında:

· Ahşap çerçeveli gümüş aynalar,

· Siyah çerçeveli dekoratif aynalar,

· 3’lü deri askılı yuvarlak aynalar,

· Antika tasarım aynalar,

· Özel kabarma uygulamlı aynalar,

· Özel baskılı dekoratif ayanlar,

· Eskitme ahşap aynalar,

· Sekizgen özel açılı çerçeveli aynalar,

· Gümüş çerçeveli dekoratif aynalar,

Boy Aynaları Salon Aynaları ,

· Altın çerçeveli aynalar vb.

Yer almaktadır. Yaşam alanlarınızı dekoratif açıdan zenginleştirmek ve farklı bir hava yaratmak için özel üretim dekoratif aynalarımızı kullanabilirsiniz. Modern salon ayna modelleri arasından istediğiniz ölçülerde ve tasarımda aynayı uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.


Şık Tasarım Ayna Modelleri Ürün Özellikleri


Özel kabartma ve baskı teknikleri uygulanarak hazırlanan şık tasarımlı dekoratif ayna modellerimiz, yaşam alanlarınızda eşsiz bir görünüm sağlayacaktır. Özel teknikler ve malzemeler kullanılarak üretilen dekoratif ayna modellerimiz:

· Özel eskitme baskı ve işlemeli,

· Kabartma uygulamalı antik tasarım,

· Döküm üzerine özel kaplamalı şık motifler,

· Ahşap, gümüş, altın çerçeve,

· Estetik şekil tasarımı,

Ve daha birçok farklı özelliğe sahiptir. Ürünlerimiz arasında farklı alternatif boyutları seçerek, eviniz için ideal aynayı sipariş edebilirsiniz.

Antik işleme desenli ve kabartma aynalarımız sayesinde yaşam alanlarınıza gizemli bir hava katabilir veya özel işlemeli ve gümüş çerçeveli aynaları tercih ederek daha modern bir görünüm sağlayabilirsiniz.


Özel Kabartma ve Çerçeveli Ayna Fiyatları


Ayna modellerimiz arasında yer alan tüm ürünlerde geçerli olmak üzere, avantajlı fiyatlar uygulanmaktadır. Evlerinize modern bir görünüm katarak adeta duvarlarınızda yeni bir dünya yaratacak olan ayna modellerimize en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Farklı renk, boyut, işleme ve tasarım seçeneklerine sahip aynalarımız, kolay ödeme seçenekleriyle sunulmaktadır.

Dekoratif tablo almadan önce Doku Home üzerinden binlerce ürünü göre bilir, estetik zevklerinize en uygun tabloyu seçerek evlerinize büyülü bir dokunuş gerçekleştirebilirsiniz. Tüm yaşam alanları için uygun tipte ve modelde üretilen ayna modellerimiz, ofis, ev, işyeri vb. aklınıza gelebilecek tüm alanlarda kullanılabilir.


Estetik Dekoratif Ayna Ölçüleri


TabloPlus 'ın Sayısız dekoratif ayna modelleri arasından ideal boyutlu aynayı kolayca seçebilirsiniz. Özel çerçeveli ve işlemeli aynalardan, ahşap ayna modelleri ve kabartma aynalara kadar tüm modeller için:

· 40 x 120

· 73 x 100

· 55 x 55

· 122 x 122

· 80 x 110

Başta olmak üzere daha birçok farklı boyut seçeneği bulunmaktadır. Dekoratif ayna modelleri duvarlarınızda yepyeni ve modern bir görünüm kazandıracak. Aydınlık ve ferah tasarımlara sahip aynalar, yaşam alanlarınızın kalitesini arttırarak misafirlerinizi hayran bırakacaktır. Tüm ayna modellerimize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.