₺2.149,90 KDV Dahil
1 2 >

 

Aynalı Duvar Saatleri 


Evlerde kullanılan en temel dekorasyon ürünlerinden biri olan duvar saatleri, günümüzde estetik tasarımları ve dekoratif özellikleriyle birçok kişinin duvarlarını süslemektedir. Duvar özellikleri, mobilya seçenekleri vb. unsurlara göre birçok farklı duvar saati arasından en uygununu seçmek dekorasyon açısından oldukça önemlidir.

Dijital, sarkaçlı, yuvarlak ve aynalı ve modern tasarım duvar saatleri yaşam alanlarınız da hem kullanış hem de estetik açısından avantaj sağlayacaktır. Doku home ürünleri arasında en sevilenlerden biri olan aynalı duvar saatleri, kurumsal marka güvencemizle, uygun fiyat avantajlarıyla sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Duvarların vazgeçilmez aksesuarlarından olan aynalı duvar saati modelleri arasından, şıklık ve zarafeti bir arada sunan ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Aynalı Duvar Saati Modelleri

Aynalı duvar saati modelleri birçok farklı tasarım ve malzeme kullanılarak üretilmesinin yanında, üretim teknikleri ile de değişiklik göstermektedir. Modelden modele farklılık gösterse de genellikle cam üzerine ayna boya malzemesi veya lazer kesim teknikleri ile aynadan kesilen parçalarla üretilen saatler, yaşam alanınızda zarif bir hava estirecektir.

Aynalı saat modellerimiz müşteri talepleri doğrultusunda birçok farklı renk, şekil, yapı ve malzeme seçenekleriyle sunulmaktadır. Aynalı duvar saati modellerimiz arasından:

· Siyah çerçeveli dekoratif saatli ayna,

· Altın renk aynalı duvar saati,

· Füme özel tasarım aynalı duvar saati,

· Yuvarlak aynalı duvar saati,

· Antik gold aynali duvar saati,

·Roma rakamı cam duvar saati,

· Aynalı modern tasarım duvar saati vb.

Eviniz için en uygun olanı seçerek, ev dekorasyonuna büyülü bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Aynalı kare duvar saati modellerinin yanında, farklı tür tasarım ve kesim çerçeve özelliklerine sahip duvar saatlerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Aynalı Duvar Saati Ürün Özellikleri

Modern, antik veya özel tasarımlarla üretilen aynalı duvar saatleri ürünlerimiz, birçok farklı parçadan oluşmaktadır. İster ev isterseniz de işyeri dekorasyonlarınızda tercih edebileceğiniz aynalı duvar saatleri, aynı zamdan çok şık ve unutulmaz bir hediye olarak da tercih edilebilir.

Özel tasarım aynalı duvar saati ürünlerimiz:

· MDF oymalı,

· Çerçeveli ayna üzeri varak kaplama,

· Flotal ayna,

· Metal kaplama ve cam uygulaması,

· Alternatif renkler vb.

Teknik ve malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Özel tasarım aynalı duvar saatleri evlerinizde veya diğer yaşam alanlarınızda yaratıcı bir hava katmanıza ve dekorasyonu güçlendirmenize yardımcı olmaktadır.

Roma rakamları ve antik kaplama teknikleriyle üretilen aynalı saat modellerinin yanı sıra, modern çizgilere sahip farklı renkte ve yapıda aynalı saatleri de tercih edebilirsiniz. Piyasada benzeri bulunmayan, özgün tasarım ürünü saatleri avantajlı ödeme seçenekleri ve uygun fiyatlarla satın alabilirlersiniz. Aynalı saat büyük, küçük, orta ve daha farklı ölçülerde üretilebilmektedir. İstediğiniz ölçü ve tasarımı kısa süre içinde aynalı sat modellerimizin sergilendiği sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Aynalı Duvar Saatlerinin Fiyatları

TabloPlus 'ın Aynalı duvar saatlerinin fiyatları her zaman için üretim teknikleri ve kalite unsuruna göre değişiklik göstermektedir. Aynalı saat modelleri ve fiyatları, üretilen her bir modelde kullanılan; ayna, cam, mekanizma, çerçeve, kesim teknikleri vb. unsurlara göre belirlenmektedir. Kurumsal fiyat politikalarımızla daima müşteri beklentilerini karşılayan firmamız sayesinde, aradığınız şık tasarım aynalı duvar saati modellerini, oldukça uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Hemen hemen her bütçe için uygun fiyatlara sahip olan aynalı duvar saatleri, kullanıldığı ortamda ciddi bir fark yaratacaktır. Evlerinde veya işyerlerinde dekorasyonun zenginleştirilerek, estetik açıdan zevklendirilmesi için aynalı duvar saati kullanmanız tavsiye edilir. Duvara ve sizin zevkinize hitap eden en uygun duvar saatini ürün detayları bölümünden inceleyerek, ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.