Dekoratif Kanvas Tablolar 

Farklı objelerle hazırlanan, evlerde ve işyerlerinde dekoratif amaçla temin edilme ihtiyacı hissedilen tüm kanvas tablolar için kategorimize başvurabilirsiniz.

· 20 x 30 cm

· 35 x 50 cm

· 50 x 70 cm

· 40 x 100 cm

· 60 x 90 cm

· 75 x 100 cm

· 50 x 150 cm

· 100 x 150 cm

ebatları ile dikdörtgen olarak dikey ya da yatay şekilde hazırlanmış farklı tablo seçeneklerini kullanacak olduğunuz mekan mimari özelliklerini göz önünde bulundurarak seçebilir, modern ve nostaljik çizgilerle mekanlarınızda estetik dekoratif sonuçlar elde edebilirsiniz. Etnik, obje, figür, kadın ve daha pek çok farklı temanın yer aldığı kategorimizde her zevk ve estetik beklentiyi karşılayacak şık modellere yer verilmektedir. Hesaplı fiyatlarla birlikte esnek ödeme avantajları kullanılarak satın alınabilen kategori ürünlerimizi Tablo Plus güvencesi ile en hızlı teslimat sürelerinden yararlanarak sipariş verebilirsiniz.

Soyut Çizim Yöntemiyle Hazırlanan Dekoratif Kanvas Tablolar

Dekoratif amaçlı kullanımlarda soyut kanvas tablolar modern sanatın en önemli temsilcileridir. Flu olarak hedef alınan objelerin resmedilerek aslında dünyanın bu şekilde algılandığı mesajını veren soyut tablo modelleri için en estetik ve modern örneklere kategorimizden ulaşabilirsiniz. Şık, estetik ve modern özellikleriyle dekoratif tablo arayışlarında ilk tercih edilen modeller arasında yer alan dekoratif kanvastan tablolar evlerinizde ve işyerlerinizde beklediğiniz etkiyi sunmakta en büyük yardımcınız olacak. Kategorimizde pek çok örneğinin yer aldığı ilgili model tablolar için Tablo Plus ayrıcalıklarından yararlanarak en avantajlı şartlarda satın almalar gerçekleştirebilirsiniz.

Gerçekçi Çizimlerle Hayat Verilen Kanvas Tablolar

Soyut sanatın aksine dünyanın görüldüğü şekilde algılandığını düşünen ve dünyaca ünlü pek çok ressamın ait olduğu gerçekçi sanat anlayışının en güzel örneklerinin yer aldığı dekoratif kanvas tablo kategorimizde farklı boyut opsiyonundan yararlanarak mekanlarınız için en uygun seçimleri gerçekleştirebilirsiniz. Dekoratif kanvas tablo boyutları için TabloPlus tarafından sunulan akılcı seçeneklerle evlerinizde ve işyerlerinizde dekoratif görünümü tamamlayacak en uygun seçimleri gerçekleştirebilirsiniz. Her birisi klasik sanatın öncüsü eserlerin orijinaline uygun olarak imal edildiği kategorimiz ürünleri siparişleriniz sonrasında size özel imal edilerek 7 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Tablo Plus güvencesi ile sunulan avantajlı hizmetten yararlanarak mekanlarınıza özel seçimler yapmak için hemen kategorimiz ürünlerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Tercihe Göre Çerçeveli Dekoratif Kanvas Tablolar

Dekoratif tercihlerinizde beklentileriniz arasında çerçeve yer alıyorsa kategorimiz ayrıcalığı ile sizlerle buluşturulan çerçeveli kanvas tablolar arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Şık ve estetik tablo modellerinin dekoratif özelliği ağır basan çerçevelerle zenginleştirilerek sizlerle buluşturulduğu bu ürünlerde;

· Ofis,

· Ev,

· İşyeri

Mobilyalarınızla beklediğiniz uyumu yakalayabileceksiniz. Kombin konusunda kendisine güvenen müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği çerçeveli kanvas tablo modelleri için hesaplı fiyatlarda çerçeve fiyatları tablo üzerine ilave edilerek tarafınızca ödemesinin yapılması sonrası sizlere gönderilmektedir. Sahip olduğunuz seçenekleri öğrenmek ve siparişinizi vermek için kategorimiz modellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Dekoratif Kanvas Tablolar Fiyatı

Dekoratif kanvas tablo fiyatı her model için farklı seyretmenin yanında verilecek siparişlerde müşteri tarafından belirlenen;

· Boyut,

· Çerçeve

Gibi değişkenlere göre farklılık göstermektedir. Her dekoratif model için farklı fiyatlandırma seçeneklerinin doğmasına yol açan bu seçenekler ile müşterilerimiz bütçeleri doğrultusunda en uygun tablo modelini özgürce seçebilmektedir. Düşük bütçelerle bile zevkli seçimlerin yapılabildiği TabloPlus kategorisinde hesaplı fiyatların yanı sıra ödeme koşullarında yer alan taksitlendirme seçeneği satın alma tutarının yükünü hafifletmektedir. Dilerseniz siparişleriniz için 9 ay avaran taksitlerle ödeme seçeneğinden yararlanarak en çok arzuladığınız tablo modeline bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz. 

 

Whatsapp