1 2 3 >

Dev Boyut Kanvas Tablolar

 


Dikey ve yatay yönlendirmeye sahip ve dikdörtgen geometride kategorimizde yer alan kanvas tablolar için dev boyut alternatifi kategorimizde sizlerle buluşuyor. Pek çok farklı model ve tema seçeneğinde sunulan, ev ve işyerlerinize modern görünümler kazandıracak dev boyuttaki kanvas tablo seçenekleri ile dekorasyonlarınızla uyumlu dekoratif görünüme sahip tablolara sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz modeli hesaplı fiyatlarla satın alabileceğiniz kategorimizde esnek ödeme koşullarından yararlanarak en cazip alışverişleri gerçekleştirebilirsiniz.

Dev Boyut Kanvas Tablolar Avantajları Nelerdir?

Modern büyük tablo modelleri evlerde dekorasyon amacına uyumlu olarak kullanılabilen modellerin başında yer alır. Büyük ve geniş mekanlarda yaygın olarak kullanılan ve boyut avantajlarından faydalanılan dev boyut kanvas tablo seçenekleri ile uyumsuz dekoratif ürün kullanımı önlenerek mekan boyutuna uygun kullanımlar gerçekleştirilir. Küçük dekoratif objelerle karmaşa yaşanarak uygulanan dekorasyonda beklenilen etkide uzak sonuçlar almak yerine kategorimiz dev boyutlu kanvas tablo seçeneklerinden yararlanılarak sade ve zarif dekorasyon sonuçları alınabilir.

Dev Boyut Kanvas Tablo Model Seçenekleri Nelerdir?

Kategorimizde yer alandev boyut dekoratif kanvas tablo seçenekleri ile her zevke uygun modellere ulaşılabilmektedir. Büyük boyutlarda kanvas tablo ihtiyaçlarında kategorimiz ziyaret edilerek;

· Araç,

· Atatürk Tabloları,

· Çiçek,

· Çocuk,

· Dans ve müzik,

· Dekoratif,

· Deniz – Gemi,

· Dini,

· Dünya haritası,

· Etnik,

· Hayvan,

· İnsan

Temalı seçenekler arasından seçimler yapılabilir.

Dev Boyut Kanvas Tablo Boyutları Nelerdir?

Kategorimizde yer alan dev boyut dekoratif kanvas tablo 100x150 cm olarak hazırlanmaktadır. Dikdörtgen olarak yatay ve dikey olacak şekilde tablo modeline göre farklı kullanımların mevcut olduğu modellerimizde mekanlarınızın mimari özelliklerine en uygun tablo seçimlerini yapabilirsiniz.

Dev Boyut Kanvas Tablolar Nasıl Asılır?

Satın aldığınız kanvas tabloların size hediye ettiği modern ve estetik etkiyi tam olarak yakalayabilmek için kanvas tablo asma teknikleri ile mekanlarınıza satın aldığınız tabloları asmanızı tavsiye ediyoruz. Aşağıda kanvas tabloyu duvara asmadan önce ve asma işlemi sırasında dikkat etmeniz gerekli hususlar sıralanmaktadır:

· Kanvas tablo boyutlarını ve yatay/dikey model seçeneğini göz önünde bulundurarak evlerinizde ve işyerlerinizde en uygun noktaları belirleyin.

· Kanvas tabloyu çivi ile monte etmeyi tercih ederseniz çiviyi çakarak askı aparatını kullanarak çiviye tablonuzu asın. Tablonun yamuk olup olmadığını göz ile kontrol edebileceğiniz gibi su terazisi ile kesin sonuç alabilirsiniz.

· Dilerseniz askı bantları ile kanvas tablonuzu asarak çivi çakmadan kanvas tablolarınızı asabilirsiniz. Tablonun 4 tarafına bant uygulayarak yamuk olmaması için kontrolleri yapmanın ardından tabloyu duvara asabilirsiniz.

Dev Boyut Kanvas Tablolar Fiyatı

Kategorimiz dev boyut kanvas tablo fiyatları için standart fiyat uygulaması bulunmaktadır. Zevkinize uygun 100x150 cm boyutlarında herhangi bir temayı konu edinen kanvas tablo modelleri arasından seçebileceğiniz tüm modeller aynı fiyatta kategorimizde satışa sunulmaktadır. Kategorimizde listelenen fiyatlar KDV dahil fiyatlar olup mevcut fiyatın dışında kargo ödemesi haricinde herhangi bir ek ücret ödemeden dilediğiniz kanvas tabloyu adresinizden teslim alabilirsiniz.

Dev boyut kanvas tablolar için belirlenen hesaplı fiyatın ödemesi konusunda sizlere alternatifli ödeme yöntemleri sunmaktayız. Sipariş etmek istediğiniz tablonun ücretini havale yolu ile tarafımıza ulaştırmayı tercih edebileceğiniz gibi kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınızla tek çekim olarak doğrudan kanvas tablo ücretini ödeyebileceğiniz gibi 9 aya varan taksitlerle sipariş tutarınızı eşit taksitlere bölerek bütçenize en uygun ödeme planını seçebilirsiniz. Ödemesini yapmak suretiyle vereceğiniz siparişler size özel olarak kaliteli imalat yöntemleri eşliğinde hazırlanır ve en geç 7-9 iş gün içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo şirketi yoğunluğuna göre en geç 2 iş günü içerisinde siparişleriniz adresinize teslim olarak tarafınıza gönderilir.