1

 Dini Kanvas Tablolar 

Dini motiflerin uhrevi havası ile mekanlarına huzur doldurmak isteyen müşterilerimize özel dini temalı kanvas tablolar modellerimiz kategorimizde en hesaplı fiyatlarla satışa sunuluyor. Dekoratif tercihlerinde dini motifleri kullanmak isteyen, evlerinde ve işyerlerinde dini motifler ile her an Allah’ı hatırlatacak bir nesnenin bulunmasını talep eden müşterilerimiz için farklı boyut ve dini değere sahip tablo modellerimiz sipariş verilebilmektedir.

· Kur’an-ı Kerim’den,

· Mesnevilikten,

· Allah ve Resulünün isimlerinden,

· Elif-Ba’dan

İzler taşıyan ve manevi yönü yüksek modellerimiz en şık dekorasyon özellikleriyle bir sipariş kadar uzağınızda. Farklı boyut ve dini öğeler içeren tabloları kategorimiz üzerinden online sipariş vererek satın alabileceğiniz gibi telefon ile bizlere ulaşarak siparişlerinizi iletebilirsiniz.

3’lü Dini Kanvas Tablolar

Kanvas dini tablo modelleri arasında 3’lü olarak hazırlanan farklı modeller ev ve işyerlerini her geçen gün daha fazla süslemeye devam ediyor. Dini motiflerin uhrevi havasını mekanlarında hissetmek ve hissettirmek isteyen müşterilerimizin tercih ettiği, dini yanının dışında dekoratif özelliğinin de ağır bastığı birbirinden özel kanvas tablo seçenekleri için kategorimizde çok sayıda seçenek bulunmaktadır.

· Semazen,

· Elif Lam,

· Etnik

Motifli dini motife sahip kanvas tablo modellerinin yer aldığı 3’lü tablo seçeneklerinde tek tablo ile tercih seçeneğini azaltmak istemeyen müşterilerimizin talepleri karşılanıyor. Her birisinin İslamiyet’te önemli yere sahip olduğu ilgili tablo modelleri ile ev ve işyeri dekorasyonlarınızda dini motiflere de yer verebilmek için dekoratif seçeneklere sahip olabilirsiniz.

5 Parça Dini Kanvas Tablolar

Vav harfinin ön planda yer aldığı 5 parça dini kanvas tablo modelimizde Allah ve Resulünün isimleri de yazılı olarak estetik bir tablo modeli temin edilebilmektedir. Çini sanatının en güzel örnekleriyle süslenen modelimizde mekanlarının her daim huzurla dolmasını temenni eden müşterilerimiz en şık alternatife sahip olabilmektedir. 75 x 150 cm ebatları ile büyük mekanlarda kullanıma uygun olan dini kanvas tablo modelinde satın aldığınız ürünü teslim almanız sonrası montaj işleminde çivi yerine bant kullanarak en sağlıklı sonuçlar alabileceğinizi unutmayın. Öncelikli olarak Vav harfini duvara sabitlemenin ardından diğer parçalar monte ederek tablo bütünlüğünü başarılı bir şekilde mekanlarınızda yansıtabilirsiniz.

Sure İçerikli Dini Kanvas Tablolar

Dini temalı kanvas tablolar içerisinde en çok tercih edilenler listesinin başlarında yer alan sure içerikli modeller için en dekoratif seçenekler kategorimizde sizlerle buluşuyor. Mekanlarınızın bereketini artıracak, dekoratif yönü ile tüm dekorasyon temaları ile uyum içinde kullanılabilecek olan tablo modellerimiz hesaplı fiyat avantajı ile sipariş verilebilmektedir. Modelimiz 60 x 120 cm ebatlarında olup kanvas kumaş üzerine yüksek çözünürlükte görsel seçilerek hazırlanmaktadır. Özel koruyu malzeme ile kaplı olması ürünün bozulmalara ve renk solmalarına karşı korurken ahşap şasesi fırınlanarak eğilme ve yamulma sorunlarının yaşanmasını önlemektedir. Basitçe temizlenerek ilk günkü gibi uzun yıllar boyu muhafaza edilebilen modelimiz için online ya da telefon yoluyla siparişlerinizi iletebilirsiniz.

Dini Kanvas Tablolar Fiyatı

Yukarıda detaylandırdığımız öne çıkan dini motifli kanvas tablolar dışında kategorimizde çok sayıda tercih edilen dini motifler içeren kanvas tablo modelleri yer almaktadır. Her model için farklı ücretlendirmenin yapıldığı kategorimizde boyut tercihiniz ürün fiyatını etkilemektedir. Her şartta en hesaplı fiyat garantisini sizlere sunan Tablo Plus ayrıca ödeme yöntemleri için taksitlendirme seçeneğini sizlere sunarak yapacağınız alışverişin tüm yönleriyle cazip hale gelmesine katkı sağlamaktadır.

Tabloplus.com 'da dilediğiniz modeli kolay ödeme koşulları ile sipariş vermenin ardından başlayan imalat süreci sonrası en geç 7 iş günü içerisinde siparişlerinizi adresinizden teslim alarak dilediğiniz mekanlarda kullanabilir, ödemesini her ay eşit taksitli olarak cüzi tutarlarda gerçekleştirebilirsiniz. 

Whatsapp