1 2 >

 Dünya Haritası Kanvas Tablolar

Klasik, Vintage ve Retro tarza hitap eden, tarihte yaşamış en önemli şahsiyetler tarafından hazırlanan Dünya haritalarının resmedildiği kanvas tablolar için kategorimizde kaçırılmayacak fırsatlar sizleri bekliyor. Hesaplı fiyatlarla satışta olan ve her birisi klasikler arasına adını yazdırmayı başarmış modellere sahip dünya haritası temalı kanvas tablo modellerinde kredi kartı ile taksit avantajından yararlanarak istediğiniz model tabloyu sipariş edebilirsiniz. Antik Çağ ve yakın dönemde Dünya’nın sınırları ile ilgili bilgiler içeren, dekoratif yönü kadar bilgilendirici içeriği sebebiyle dekorasyonların en sevilen modelleri arasında yer alan kategori ürünlerimize en hesaplı koşullarda ulaşmak için hemen kategorimiz fırsatlarını değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Duvarlarınıza Dünya Haritasının İhtişamını Yansıtan Kanvas Tablolar

Dünya haritası duvar süsü olarak yapılabilecek en iyi tercihler arasında yer alır. Bu tercihlerin bilinci ile Tablo Plus tasarımcılarının tasarladığı en popüler harita modellerine sahip kanvas tablo modelleri için kategorimizi incelemeye başlayabilirsiniz. Her birisi evlerinizin ve işyerlerinizin dekorasyonu ile mükemmel uyum gösterecek, yakaladığı uyumun dışında entelektüel birikiminizi de ön plana çıkartacak olan dekoratif harita modelli tablolar için kategorimize özel fiyatları kaçırmadan sipariş verebilirsiniz.

Afrika Temalı Dünya Haritası Kanvas Tablolar

Afrika’ya ait olan her değer etnik yapısı sebebi ile dekoratif öğelerde önem kazanmaktadır. Afrika haritası olarak hazırlanan kanvas tablo modelleri bu anlamda kategorimiz altında en beğenilen modeller arasında ilk sıralarda yer alır. Vintage tarzı ile dekoratif yönü dışında nostaljik olarak da öneme sahip olan Afrika temalı kategori modellerimiz için;

· 20 x 30 cm

· 35 x 50 cm

· 50 x 70 cm

· 60 x 90 cm

· 100 x 150 cm

Boyut alternatiflerinden yararlanılarak sipariş verilebilmektedir. Afrika bölgesinde yaşayan hayvanlar kullanılarak Dünya haritası ile kombin oluşturulan kategori modelimiz dışında doğrudan Afrika’ya özgü zebraların yer aldığı Vintage tarzı modeller kategorinin en beğenilen seçeneklerini oluşturur.  Evlerinizde ve işyerlerinizde uyguladığınız her dekorasyon şekli ile mükemmel uyum sağlayacak Afrika temalı ürünlere sahip olmak için kategorimizi ziyaret ederek ürün detaylarını inceleyebilir, kararınızı vermek için ürün görsellerinden faydalanarak mekanlarınızda en hoş duracak modeli tercih edebilirsiniz.

Antik Dünya’nın Gizemini Barındıran Kanvas Tablolar

Antik Dünya’nın gizemlerini aydınlatan, evlerde klasik ve nostaljik dekorasyonların göz bebeği olacak dünya haritası kanvas tablo seçenekleri için kategorimizde yer alan modelleri incelemeye başlayabilirsiniz. Her birisi eski dünyanın gizemlerini kavramanıza yardımcı olacak ve mekan ziyaretçilerinizin ilgilisini çekmeyi başaracak kanvas tablo modelleri;

· 35 x 50 cm

· 50 x 70 cm

· 60 x 90 cm

· 75 x 100 cm

· 100 x 150 cm

Boyut opsiyonlarıyla kategorimizden sipariş verilebilmektedir. Her büyüklükte mekanda dekoratif ihtiyacın karşılanabilmesi amacıyla hazırlanan, hesaplı fiyat ve kredi kartına taksit ayrıcalıkları kullanılarak sahip olunabilen antik dünya temalı harita modelli kanvas tablo seçenekleri için mekan ihtiyacınıza karşılık verecek en doğru seçimi gerçekleştirebilirsiniz.

Dünya’ca Ünlü Piri Reis Haritası Temalı Kanvas Tablolar

Yapıldığı yıl düşünüldüğünde günümüz Dünya’sını birebir yansıtması sebebiyle halen sırrının çözülemediği Piri Reis’in meşhur dünya haritası tablo ahşap  modeli kategorimizde sizlerle buluşuyor. 100 x 150 cm ebatları ile büyük mekanların gözde dekoratif ürünü olan ilgili kanvas modelde Türk tarihinin yetiştirdiği en büyük değerlerden birisi olan Piri Reis’in eşsiz eserine ev ve işyerlerinizde yer verme fırsatından yararlanabilirsiniz. Hesaplı fiyatı ile rakiplerinden her zaman bir adım önde olmayı başaran TabloPlus’ın 9 aya varan taksitlerle satın alınmasına olanak tanıdığı kanvas tablo modeli için hemen sipariş vererek 7 iş gününü geçmeden tablonuzu adresinizden teslim alabilirsiniz. 

Whatsapp