1

İstanbul Kanvas Tablolar

İstanbul’un simgesi haline gelmiş manzara ve objelerin resmedildiği kanvas tablolar kategorimizde şiirlere konu olmuş İstanbul’un güzelliklerini mekanlarınıza taşıyabilirsiniz. İstanbul’un tarihi ve estetik yönlerinin ön plana çıkartıldığı büyüleyici güzelliğe sahip soyut ve canlı çizimler ile ev ve işyerlerinizde izlemeye doyamadığınız İstanbul karelerinden kesitler oluşturabilirsiniz.

Retro, Vintage ve modern dekorasyon ihtiyaçlarına yanıt veren sayısız eşsiz tablo modeli estetik yanları ile sizi büyülemenin yanında hesaplı fiyatları ile yüzünüzü güldürmeyi başaracak. Şık ve modern dekorasyonların oluşturulması için pahalı dekoratif ürünlere olan gereksinimi ortadan kaldıran kategori modellerimizle bütçenizi aşmayacak modellere en cazip ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz. Birbirinden özel modellere avantajlı koşullarda sahip olmak için kategorimizi incelemeye başlayabilirsiniz.

İstanbul’un Simge Güzelliklerini İçeren Kanvas Tablolar

İstanbul’un bilinen ve bilinmeyen tüm güzelliklerinin ön plana çıkartıldığı kanvas tablo İstanbul modelleri ile tüm Dünya’nın hayranlık beslediği İstanbul’a özel simgeleri mekanlarınızda sergileyebilirsiniz. Canlı ve soyut modellerin yer aldığı kategorimizde modern dekorasyon ihtiyaçlarına karşılık bulunabileceği gibi Retro ve Vintage tarzda eserlerden sipariş verilebilir. İstanbul’un simgesi haline gelen ve nostaljik önemi bulunan aşağıdaki figürlere sahip tablo modellerinden hesaplı fiyatlarla kategorimizden sipariş verebilirsiniz:


·         Kız Kulesi

·         Galata Kulesi

·         İstiklal Tramvayı

·         Boğaz Manzarası

·         Vapur

·         Balıkçı Sandalı

·         Gün Batımı

·         Lale

·         Yalı

·         Tarihi Sokaklar

·         Tarihi Camiler

·         Beyoğlu Çarşısı

·         Martılar


3’lü İstanbul Kanvas Tablolar


İstanbul’a ait tek bir simge manzara ile yetinmeyen müşterilerimiz için hazırladığımız İstanbul 3 lü kanvas tablo modellerimiz ile farklı kesitlerden oluşan ve İstanbul’dan küçük bir resital sunan sanatsal modellerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. En uygun İstanbul figürlerinin kullanılarak kombin edildiği 3’lü tablo modellerini mekanlarınızda kullanarak günün en stresli anında nostaljik bir İstanbul gezintisine çıkarak stresten uzaklaşabileceksiniz. Modern dekorasyon modellerinin yanında Vintage tarz severlerin de tercih edebileceği kategori modelleri İstanbul’un en güzel ve özlenen hallerini yansıtır. Evlerinizde ve işyerlerinizde kullanıma uygun olarak kaliteli Tablo Plus işçiliği ile üretilen 3’lü tablo modellerimiz arasından tercih yapabilmek için hemen kategorimizi incelemeye başlayabilir, cazip ödeme koşullarımızdan yararlanarak birden fazla modeli aynı anda satın alabilirsiniz.

5 Parça İstanbul Kanvas Tablolar

Tek parça olarak kategoride yer alan İstanbul temalı kanvas tablo modelleriyle birlikte kategoride satışa sunulan 5 parça kanvas tablo seçeneklerini de ev ve işyerleriniz için tercih edebilirsiniz. İstanbul’un simgesi haline gelmiş cami, kule ve manzaraların konu edildiği tablo modellerinde mekanlarınıza görsel çeşitlilik kazandıracak tablo seçeneklerine sahip olabilirsiniz.

Doğru bir şekilde asılması halinde herhangi bir dekoratif üründen bulamayacağınız performansı elde edebileceğiniz 5 parça İstanbul temalı tablo modellerini duvarlarınıza uygularken çivi yerine bant tercih etmeniz ve öncelikli olarak ortada yer alan parçayı monte ederek görseli tamamlamanız gereklidir. Tablo ortasında yer alan parçayı tablo için seçtiğiniz bölgeyi ortalayarak asmanız sonrası kategoride yer alan çarpıcı görünümü mekanlarınıza uygulayabilirsiniz.

İstanbul Kanvas Tablolar Fiyatı

Kaliteli kanvas tablo uygun fiyat avantajı ile temin edilebilen kategori modellerimizde her bütçeye uygun olacak şekilde farklı modellerle çeşitlendirme yapılmaktadır. Tablo boyutu ve parçalı olması gibi detaylara göre yapılan fiyatlandırmaları kullanarak her boyuttaki mekanlara uygun tablo modellerine her bütçeye uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Dilerseniz havale ile ödemesini yapabileceğiniz tablo modellerinin siparişlerinde kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Kredi kartınızla tek çekim ya da 9 aya varan taksitlerle siparişlerinizi tamamlayarak en beğendiğiniz kaliteli ve estetik İstanbul temalı tablo modellerini en cazip ödeme koşullarıyla satın alma fırsatından yararlanabilirsiniz.

Whatsapp