1

 

Kanvas Duvar Saati

 

 

Beş parça olacak şekilde tasarlanan farklı model ve renk seçenekleriyle siz değerli müşterilerimiz için hazırlanan duvar saatleri kanvas tablolar duvar saati kategorisinde yer alıyor. Farklı temaların ön plana çıkartılarak hazırlandığı dekoratif kanvas duvar saat modelleri 5 parçalı olarak şık bir estetik görünüm ile evlerinizin ve işyerlerinizin havasını değiştiriyor. Her birisi kaliteli imalat sürecinden geçerek sizlerle buluşturulan duvar saat modelleri en gözde kanvas tablo modellerinden esinlenerek hazırlanmaktadır. Vereceğiniz sipariş sonrası en geç 7 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilecek olan sayısız seçenekte saat modeli için hemen kategorimizi incelemeye başlayarak zevkinize, sanata ve tarihe olan düşkünlüğünüze, dekorasyon modelinize ve bütçenize uygun seçimleri gerçekleştirebilirsiniz.

Kanvas Duvar Saati Modelleri Nelerdir?

Tablo Plus ailesi olarak siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız duvar saati kategorimizde kanvas tablo duvar saati seçeneklerini değerlendirerek dekoratif ihtiyaçlarını ön planda tutmaya özen gösterdik. Saat ile birlikte temin edeceğiniz ürünün bir tablo olduğu düşünüldüğünde karlı bir alışverişi cazip fiyatlarla gerçekleştirebileceğinizi fark edeceksiniz.

· Atatürk

· At

· Sonbahar

· Paris

· Retro

· Çiçek

· Araç

· Klasik araba

· Manzara

· Hayvan

Ve daha pek çok farklı dekoratif tablodan esinlenerek hazırlanan tablo modellerinin yer aldığı kategorimiz içerisinde her zevk ve arayışa uygun hesaplı fiyatlarda modeller yer almaktadır. Standart duvar saati fiyatlarından daha uygun olarak belirlenen fiyatlarla satışa sunulan modellerimizin aynı zamanda tablo olduğu ve dekoratif yönünün ağır basarak sanatsal kişiliğinizi ön plana çıkardığını göz önünde bulundurarak siparişiniz için kategorimizi incelemeye hemen başlayın.

Kanvas Duvar Saati Nasıl Seçilir?

Kategorimiz arasında yer alan çok sayıda kanvas duvar saati modelleri arasından seçim yapmak şüphesiz sizi zorlayacak. Birden fazla modelin bulunduğu, tarih ve doğanın en güzel hallerinin resmedilerek sizlerle buluşturulduğu pek çok farklı model arasından seçim yaparken;

· Tarzınız,

· Mekan dekorasyon stiliniz

Ön olanda olmalıdır. En uygun seçimleri yapabilmek için bu iki husus eşliğinde tablo modelli olarak hazırlanan kanvas saatleri inceleyerek doğrudan size hitap eden, mekanlarınızın ihtiyaç duyduğu modelleri satın alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Klasik, Retro ve modern tarzda olan dekorasyon stillerinin tamamına hitap edecek çok sayıda modelin yer aldığı kategorimizde ihtiyacınız olan kanvas saat seçimi için hemen modelleri incelemeye başlayabilirsiniz.

Parçalı Kanvas Duvar Saati Nasıl Asılır?

5 parça kanvas duvar saatleri sabitleme konusunda en çok zorlanılan modeller arasında yer alır. Sahip olduğu 5 parçanın verdiği şıklığı tam anlamıyla mekanlara yansıtmak için modelin mekan duvarlarına doğru şekilde monte edilmesi gereklidir. Çivi veya vida ile montaj işlemini gerçekleştirmek parçalı kanvas tablo ve saat modellerinde verimli sonuçlar vermemektedir. Çivi ile montaj yerine parçalı saat ve tablolarda bant ile duvara monte etme yöntemini tercih etmelisiniz. Parçalı saatleri duvara monte ederken öncelikle merkez olan parçayı duvarda sabitleyerek ardından diğer küçük parçaları doğru bir şekilde bant ile asarak montajı tamamlamalısınız.

Kanvas Duvar Saati Fiyatları

TabloPlus'ın Kanvas duvar saatleri fiyatları kategorimizdeki tüm modeller için tek fiyattadır. KDV dahil olarak verilen hesaplı fiyatla satışta olan parçalı kanvas saat modellerini satın almak için havale ya da kredi kartınızı kullanarak ödeme yapmanız sonrası dekoratif özelliği ön planda olan fonksiyonel ürün siparişlerinizi verebilirsiniz.

Hesaplı fiyatlarla verilen duvar saati siparişlerinizde dilerseniz kredi kartınızı kullanarak 9 aya varan taksitlerle ödeme avantajından yararlanabilirsiniz. Ödeme yükünüzü düşürmenize yardımcı olan bu seçenek ile mekanlarınız için rahatlıkla birden fazla modeli satın almayı tercih edebilirsiniz.