1 2 3 >

 Şehir Kanvas Tablolar

Dünya’nın en güzel şehirleriyle mekanlarını süslemek isteyen müşterilerimize özel hazırlanan kanvas tablolar için kategorimizde yer alan seçeneklere göz atabilirsiniz. Dünya’nın en çok beğenilen şehirlerinden simge haline gelmiş esintilerin resmedildiği modellerde manzara, araç ve şehirlerin en nostaljik anlarını içeren kanvas tablo modellerine hesaplı fiyatlarla kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Kaliteli üretim tekniği ile uzun ömürlü kullanıma uygun hale getirilen kategori modellerimiz vereceğiniz siparişler sonrası üretilerek size özel hazırlanmaktadır. Seçeceğiniz farklı boyut ve modeldeki siparişlerinizi internetten ya da telefonla bize ulaşarak sipariş vermeniz ardından en geç 8 iş günü içerisinde kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Paris, Londra, Roma, Venedik,  New York, ve İstanbul gibi tüm Dünya’nın en beğenilen şehirlerinin konu edildiği kategori modellerimiz için şehir ve model alternatifi dışında boyut opsiyonunu da kullanarak mekan boyutlarınıza en uygun seçimleri gerçekleştirebilirsiniz. Kategorimiz üzerinden en cazip alışverişi gerçekleştirerek beğendiğiniz şehir manzaralarının mekanlarınızı süslemesini istiyorsanız hemen modelleri incelemeye başlayabilirsiniz.

3’lü Şehir Kanvas Tablolar

Dünya’nın en çok beğendiği şehirlerinden birkaç farklı manzarayı içerisinde barındıran kategorimiz 3 lü kanvas tablolar seçeneklerine göz atarak mekanınız için en cazip alternatifleri seçebilirsiniz. Aynı şehirden 3 farklı kesitin resmedildiği modellerin yanı sıra farklı şehirlerin simgesi olmuş 3 farklı objenin yer aldığı 3’lü kanvas tablo modelleri arasından seçimler yaparak mekanlarınıza Dünya şehirlerini taşıyabilirsiniz.

Henüz gezilmemiş olsa bile hakkında pek çok bilgiye sahip olunan şehirlerin nostaljik ve modern görünümlerini barındıran kategori modellerimizle dilediğiniz şehrin büyüleyici güzelliklerini mekanlarınıza hediye edebilirsiniz. Tüm dekorasyon türüyle uyumlu kullanılabilecek kanvas tablo modellerimizin boyut ve fiyat opsiyonları hakkında bilgi sahibi olmak için kategorimizi incelemeye başlayabilirsiniz.

5 Parça Şehir Kanvas Tablolar

Tek parça ya da 3’lü kanvas tablo modellerinin yanında kategorimizde yer alan şehir temalı 5 parçalı kanvas tablolar beklediğiniz dekoratif görünümü maksimum verimde sizlere sunar. Mekanlarınızda arzu ettiğiniz görünümü kazanmak için Dünya’nın en ünlü şehirlerinin en beğenilen manzaralarının resmedildiği kanvas tablo modellerini duvarlarınıza doğru bir şekilde monte ederek beklentilerinizin üstünde dekoratif görünümler elde edebilirsiniz.

Parçalı kanvas tablo modellerinin duvarlara asılması işleminde tablo yerine bant tercih edilmesi atılacak ilk doğru adımdır. İkinci doğru adım olarak öncelikle ortada yer alan parçayı asmanız ve ardından modeli takip ederek tabloyu tamamlamanız sonrası arzu ettiğiniz görünümü mekanlarınıza kazandırabilirsiniz.

Vintage Şehir Kanvas Tablolar

Kanvas üzerine dijital baskı yöntemi ile Dünya’nın en güzel şehirlerini mekanlarınıza kazandıran tablo modelleriyle süslenen kategorimizde Vintage esintileri sizi etkisine alacak. Her dönem popülerliğini koruyan Vintage modasının en güzel örneklerinin yer aldığı kategorimizde evleriniz ve işyerleriniz için en şık tablo modellerine ulaşabilirsiniz.

Birbirinden avantajlı fiyatlarla sizlere kazandırılan Vintage tarzda kanvas tablo modelleri için kategorimizi inceleyerek dilediğiniz şehrin nostaljik manzarasını mekanlarınıza taşıyabilirsiniz. Kategori içerisinden hemen seçim yaparak Vintage tasarımlarınızı tamamlamak istiyorsanız modelleri incelemeye alabilir, en hızlı teslimat güvencesi ile siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Şehir Kanvas Tablolar Fiyatı

Her bütçeye uygun modelin yer aldığı kategorimizde kanvas tablo uygun fiyat avantajının yanında sizlere cazip ödeme koşulları da TabloPlus tarafından sunulmaktadır. Birbirinden özel ve hesaplı fiyatlarda kanvas tablo modelleri için tek seferde ödeme yapabileceğiniz gibi dilerseniz kredi kartınızla dilediğiniz tabloyu taksitle satın alabilirsiniz.

Anlaşmalı banka kredi kartlarımızla 9 aya varan taksitlerle satışa sunulan tablo modellerimizden dilediğiniz seçimleri en cazip ödeme koşullarıyla satın alabilirsiniz. Kategorimiz modelleri içerisinden birden fazla seçim yapma şansını sizlere sunan bu ayrıcalıklı ödeme koşulundan yararlanarak Dünya’nın en ünlü şehirleriyle mekanlarınızı süslemek için hemen modellerimizi incelemeye başlayarak sepetinizi doldurmaya başlayın. 

Whatsapp