Spor Kanvas Tablolar


Spor tutkunlarının beğeneceği en güzel örneklerin yer aldığı kanvas tablolar kategorimizde evlerde ve işyerlerinde kullanılabilecek model seçenekleri en cazip koşullarla satın alınabilir. Genç odası dekorasyonunun aranan modellerinin yer aldığı kategorimizde herkesin tutkunu olduğu spor tipi için alternatiflere ulaşılabilir. Tek parça olarak imal edilen spor temalı kanvas tablo modellerimiz tek fiyat avantajı ile sizlerle buluşturularak en düşük fiyatlarda ilgi duyduğunuz spor dalını yansıtan tablo modeline sahip olabilirsiniz.

Satın alacağınız Tablo Plus spor temalı kanvas tablo modelini seçerken ürünün kalitesi ile ilgili verilen kategori detaylarımızı inceleyerek vereceğiniz kararın neden doğru olduğunu kolaylıkla fark edebilirsiniz. Tablo Plus tecrübesi ile üretilen tüm modeller size özel olarak üretilmekte ve üretimin ardından doğrudan adresinize kargo yoluyla teslim edilmektedir. Hemen ilgi duyduğunuz spor tipine özel tablo modellerini seçmek için kategorimizi incelemeye başlayabilirsiniz.


Spor Kanvas Tablolar Nasıl İmal Edilir?

Evlerinizde ve işyerlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz dekoratif spor kanvas tablo seçenekleri ömürlük kullanıma uygun olması amacıyla TabloPlus tarafından özel imalat teknikleri ile imal edilmektedir. Üretimde kullanılan her kanvas tablo malzemesi sağlık kurallarına uygun olarak seçilmenin ardından yüksek kalitede üretilmesi için özel güçlendirme ve baskı yöntemleriyle siparişe özel olarak üretilmektedir.

Tabloların ahşap şasesi özel fırınlama yöntemiyle güçlendirilerek esneme ve yamulma şikayetleriyle karşılaşma riskini ortadan kaldırmaktadır. Kaliteli baskı yöntemiyle renkte solma ve bozulma yaşanmaması sağlanırken vereceğiniz siparişler sonucu teslim aldığınız modelleri güvenler evlerinizde ve işyerlerinizde kullanabilirsiniz. Kullanım kaynaklı olarak yapılan özel güçlendirmeler sebebiyle ömürlük kullanıma uygun hale getirilen tablo modelleri dış etmenlerden etkilenmeyerek uzun yıllar mekanlarınızı süslemeye devam edecek.


Spor Kanvas Tablolar İçin Hangi Ebatlarda Sipariş Verilebilir?

Spor kategorisinde tercih edilen kanvas ölçüleri her mekan ve bütçe ihtiyacına yönelik olarak hazırlanarak çeşitlendirilmektedir. Kategoride yer alan spor temalı kanvas model tablolardan seçim yapabilmek için aşağıda sıralanan ebatlardan herhangi birisini tercih edebilirsiniz:

· 20x30

· 35x50

· 50x70

· 60x90

· 100x150

Spor Kanvas Tablolar Nasıl Sipariş Verilebilir?

Kategorimizde incelediğiniz spor temalı kanvas tablo örnekleri arasından yapacağınız seçimlerde boyut alternatiflerini değerlendirmenin ardından vereceğiniz sipariş kararlarını;

· Kategori üzerinden,

· İletişim numaralarımız üzerinden

Bizlere iletebilirsiniz. Seçimini yaptığınız tablo modelinin siparişini verirken size sunulan ödeme yöntemlerinden yararlanarak siparişinizi tamamlayabilir, modelin imalat sürecinin başlamasını sağlayabilirsiniz. Kargo şirketinin yoğunluğuna bağlı olarak mekanlarınızı süsleyecek spor temalı kanvas tabloları en geç 8 iş günü içerisinde adresinizden teslim alabilirsiniz. Verilen 8 iş günü sürenin maksimum olduğunu ve kargo şirketinin yoğunluğuna göre daha kısa sürelerde ürününüze sahip olabileceğinizi dikkatlerinizden kaçırmayın.


Spor Kanvas Tablo Siparişlerinde Hangi Ödeme Yöntemleri Kullanılabilir?

Kategorimizde yer alan spor temalı kanvas tablo modelleri arasından seçimi yapmanın ardından üretim sürecinin başlaması için seçilen kanvas tablo fiyatları ödemesinin gerçekleştirilmesi gereklidir. Havale veya kredi kartı ile kanvas tablo ödemesinin yapılması ile birlikte sipariş süreci başlayarak en kısa sürede adresinizden tarafınıza teslimi gerçekleştirilir. Havale veya kredi kartı ile tek seferde ödeme yapılabilen tablo modellerinde dilerseniz taksitlendirme avantajından yararlanabilirsiniz.

Model boyutuna göre fiyatı değişen spor temalı kanvas tablo modellerimiz için vereceğiniz siparişlerde ödemeyi kredi kartınızı kullanmak şartı ile taksitlendirebilirsiniz. 9 aya varan taksitlerle ödemesi gerçekleştirilebilen siparişlerinizde anlaşmalı bankalarımızın kredi kartlarını kullanmanız gereklidir. Vereceğiniz siparişleri tek çekim ödeme ile havale veya kredi kartı ile gerçekleştirebileceğiniz gibi  kredi kartınızla 2, 3, 6 ve 9 ay taksit seçeneklerinden yararlanarak bütçenizi zorlamadan gerçekleştirebilirsiniz.