1

 Atatürk Kanvas Tablolar 

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk temalı kanvas tablolar için farklı alternatifler kategorimizde yer alıyor. Her birisi Ulu Önder’in en özel fotolarından seçilerek hazırlanan birbirinden özel tablo seçenekleriyle Atatürk sevginizi mekanlarınıza taşıyabileceksiniz. Tek parça olarak hazırlanan kanvas tablo seçeneklerinin dışında parçalı olarak tablo örneklerinin de yer aldığı kategorimizden en şık Atatürk tablolarını temin ederek mekanlarınızda Ulu Önder’den esintileri ziyaretçilerinize sunabileceksiniz. Klasik tablolardan farklı olarak tekli ve 3’lü tasarımlar içeren tablolarda her yerde karşılaşmayacağınız özgün seçeneklere sahip olabilirsiniz. Fiyat olarak da memnuniyetinizi kazanacak olan Atatürk tablolarını 7 iş günü içerisinde teslim almak için online olarak sipariş verebileceğiniz gibi telefon ile bizleri arayarak siparişlerinizi iletmeyi tercih edebilirsiniz.

Atatürk Kanvas Tablo Boyutları Nelerdir?

Kategorimizde Mustafa Kemal Atatürk hayranlarını sevindirecek çok çeşit ve ebat opsiyonlarında Atatürk tablo seçenekleri yer almaktadır. Atatürk’ün en beğenilen resimleri kullanarak hazırlanan kategorimiz modelleri farklı tercihler göz önünde bulundurularak Atatürk kanvas tablo 50*70 ve farklı ebatlarda imal edilebilmektedir. Vereceğiniz siparişlerde aşağıda yer alan ölçülerden herhangi birisini seçerek mekanlarınızda Atatürk’e olan hayranlığınızı gösterecek şık ve estetik tablo seçimleri gerçekleştirebilirsiniz:

· 35 x 50 cm

· 50 x 70 cm

· 60 x 90 cm

· 75 x 150 cm

· 100 x 150 cm

Parçalı Atatürk Kanvas Tablonun Size Sunacağı Ayrıcalıklar Nelerdir?

Ulu Önder’i tema edinen kanvas tablo modellerinin yer aldığı kategorimizde 5 parça Atatürk resmi seçenekleri büyüleyici tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Türk Bayrağı’nın da kullanıldığı ilgili modellerde Atatürk resminin yer alırken 5 parçalı olarak sadece Türk Bayrağı’nın bulunduğu seçenek de yer almaktadır. Büyüleyici güzelliği ve ön plana çıkarttığı çarpıcılığı ile 5 parçalı olarak hazırlanan modellerimiz mekanlarınızda oldukça şık duracak.

Doğru monte edildiği taktirde mekanlarınızda Atatürk sevgisini en iyi yansıtacak modeller arasında yer alan 5 parçalı Atatürk tabloları için 75 x 150 cm ebatlar mevcuttur. Çivi ile montaj yerine yapıştırma bantları kullanılarak öncelikle orta büyük kısmın daha sonra diğer kısımların duvara uygulanması ile mükemmel görünüm sağlanabilir.

Atatürk Kanvas Tablolar Nerelerde Kullanılabilir?

Atatürk tabloları için sadece makam odası Atatürk tablosu kullanımı gibi bir zorunluluğun bulunmadığını gösteren kanvas tablo modellerimiz ile Atatürk ve fikirlerinin hatırlanması gereken her mekanda ürünlerimiz kullanılabilir.

· Evlerde,

· İşyerlerinde,

· Ofislerde

Ve kamuya açık tüm alanlarda kullanıma uygun olan kanvas tablo modellerimiz hesaplı fiyatlarla satın alınabilmektedir. Farklı boyut tercihleri kullanılacak olan mekana uygun olarak seçilmesi halinde tüm dekorasyon tarzlarında Atatürk kanvas tablo modelleri ile modern ve çağdaş bir görünüm elde edilebilir.

Atatürk Kanvas Tablolar Fiyatı

Her Atatürk hayranı evlerini ve işyerlerini Atatürk kanvas tablo modelleri ile donatabilsin diye en hesaplı fiyatlarla ürünlerimizi kategorimizde satışa sunuyoruz. Farklı boyut seçeneğine göre değişen ve Atatürk tablosu büyük boy yanında farklı pek çok boyut alternatifine sahip olan tablo modellerimiz için en uygun fiyatlar Tablo Plus güvencesi ile sizlerle buluşturuluyor. Size özel olarak üretilecek siparişler yüksek kalite üretim yöntemleriyle hazırlanarak sizlere en kaliteli ürünler en hesaplı fiyatlarla sunuluyor.

Herkes Atatürk temalı kanvas tablo modellerine ulaşabilsin diye Tablo Plus olarak ayrıca ödeme koşullarında esnek yöntemler kullanarak sizlerin dilediğiniz tabloyu en kolay yoldan satın almanıza olanak tanıdık. 9 aya varan taksitlerle satın alınabilen tüm tablo modelleri için beğendiğiniz her modeli bütçenizi zorlamadan sipariş verebilecek ve en geç 7 iş günü içerisinde adresinizden teslim alabileceksiniz. 
Whatsapp