1

 

Kabartmalı Tablolar


Kabartmalı tablolar dekorasyon açısından benzersiz bir alternatif olarak sunulmaktadır. Evlerinde farklı bir hava yaratarak herkesi hayran bırakmak isteyen kişilerin vazgeçemeyeceği ürünlerden biri olan kabartma tablolar, işlemeli ve ayna çerçeveli ek ürün özellikleriyle görenleri büyülemektedir. Stoklarla sınırlı özel üretim kabartma tablolar, birçok farklı tasarımla satışa sunulmuştur. Etnik kadın tablolar, evinize zarafet ve şıklık katacaktır. 

Özgün tasarımları, çarpıcı renkleri ve detaylı desenleriyle görenleri hayran bırakan kabartmalı tablolar, uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Kabartmalı tablo yapımı diğer tablolara nazaran daha teknik ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Özellikle birçok detayın ustaca işlendiği ve derin bir görünüm kazandırılan kabartmalı tablolar, profesyonel teknikler kullanılarak tamamen sanatsal ve estetik kaygılarla üretilmiştir. 


Kabartmalı Tablo Ürün Özellikleri


Kabartmalı tablo ürünlerimizin en çarpıcı özelliği, gerçekçi tasarımları ve otantik duruşlarıdır. Gizemli ve kadim etnik kültürlere mensup insanların büyük bir titizlikle ve özenle işlendiği tablolar, yaşam alanlarınıza bambaşka bir dünyanın kapılarını açacaktır. Şık tasarımlara sahip kaliteli kabartma tablo çeşitleri arasında:

· Ayna çerçeveli etnik kadın tablo,

· Küpeli kadın kabartmalı etnik tablo,

· İşlemeli, kadın etnik kabarmalı tablo,

· İşlemeli hayvan figürlü kabartma tablo,

· Kabartmalı yağlı boya tablo vb. 

Yer almaktadır. Farklı boyutlarda üretilen tablolar arasından kullanmak istediğiniz alan için en uygununu seçebilirsiniz. Etnik kültürlerin farklı bir sanatsal yorumla işlendiği kabartmalı tablolar, evinize yeni bir estetik görünüm katacaktır. 


Kabartmalı Etnik Kadın İşlemeli Tablolar


Kabartmalı tablolar, güçlü tasarımlarının yanı sıra, ayna çerçeve ve işlemelerle de zenginleştirilmiştir. Şıklığın ve zarafetin temsili kadınların özenle işlendiği tablolarda, kabartma ve işlemler dikkat çekmektedir. Kabartmalı etnik kadın tablo çeşitleri arasında:

· Ayna çerçeveli kolye işlemeli etnik kadın tablo,

· Küpeli etnik kadın tablo,

· Kabartmalı etnik kadınlar tablo,

· Tavus kuşu ve ayna çerçeveli kadın kabartma tablo,

· Gümüş takılı kadın kabartama tablo,

· İnce çerçeveli siyahi kadın kabarma tablo vb. 

Yer almaktadır. Takı, başlık, kıyafet vb. unsurları özel tekniklerle işlenen kabartma tablolar, üç boyutlu bir yapıya sahiptir. Duvarda asıldığı ilk andan itibaren odanıza bambaşka bir hava katacak olan kabartmalı tablolara avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. 


Hayvan Kabartmalı İşlemeli Tablo


Etnik kabartmalı tablolarda egzotik ve gizemli hayvan tasarımlı tablolarda yer almaktadır. İşlemeli ve renkli hayvan figürlü tablolar;

· İşlemeli deve kabartma tablo,

· Tavus kuşu kabartma tablo,

· Papağan kabartma tablo,

· Fil yağlı boya kabartma tablo vb. 

Olarak sınıflandırılabilir. Özenle işlenmiş hayvan figürlü kabartma tablolar uygun fiyat avantajlarıyla firmamız üzerinden satın alabilirsiniz. Kadim kültürlere ilgi duyan ve evinde egzotik bir hava yakalamak isteyen kişiler kabartmalı tablolarımızı alarak, yeni bir tasarım dünyasının içine girebilir. 

Tüm kabartmalı tablolarda geçerli olmak üzere avantajlı kargo seçenekleri, uygun ödeme koşulları ve geniş ürün yelpazesiyle satış gerçekleştirilmektedir. Aradığınız şık tasarım etnik kabartma tablolara firmamız üzerinden anında sahip olabilirsiniz. 


Kabartmalı Etnik İşlemeli Tablo Fiyatları


Kabartmalı tablo fiyatları ürün özelinde değişiklik göstermektedir. Ustaca teknikler kullanılarak tasarlanan tablolarda, renk seçenekleri, tablo boyutları, işlemeler ve çerçeve seçeneklerine göre farklı fiyat seçenekleri uygulanmaktadır. Her bütçe için avantajlı geri ödeme seçenekleriyle sunulan kabartmalı tablolarımızı hemen satın alabilirsiniz. Estetik açıdan sizlere zengin seçenekler sunan kabartmalı ve işlemeli etnik tablolar için ayrıca, avantajlı kargo imkânı da sunulmaktadır. TabloPlus Doku Home üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde, avantajlı taksit seçenekleri ve hızlı kargo fırsatı sunulmaktadır. 

En iyi kalitede binlerce dekorasyon tabloya, kurumsal marka güvencemizle sahip olabilirsiniz. Kabartmalı tablolarımızı avantajlı fiyatlarla satın almak için acele edin!