1 2 3 ... 33 >

Kanvas Tablo

Tuvale baskı normal oluşturulan bu tabloların farklı birçok normal bulunmaktadır. Özellikle son dönemlerde 3’lü kanvas tablo modelleri çok fazla tercih edilir. Bu tablolar mürekkebin püskürtülmesi ile ya da yazıcılar sayesinde kolay bir şekilde tasarlanıp basılabilir. 

Resimlerin tablonun üzerine sıkıcı oturtturulması ile meydana gelen ürünlerin portre ve duvar tasarımları konusunda oldukça zevkli tasarımlardan oluştuğu bilinir. Bunların yanında Atatürk kanvas tablo modeli herkes tarafından alınan ve çok beğenilen modeller arasında bulunur. 

Bu tablo da aynı şekilde portre çizim tablosu olarak geçtiği için bir resmin püskürtülme yardımıyla ortaya çıkarılmasıyla meydana getirilir. Kişiye özel tasarlanan farklı tasarımları da mevcut olmaktadır. Böylece kullanıcılar Kendi resimlerini de kanvas tablo şekline dönüştürebilir.

Kanvas Tablo Modelleri

Yüksek görüntü kalitesini barındıran ürünler üretildiğinden dolayı tuval resimleri oldukça geniş format ile birlikte basılır. Bu formatta görülen resimlerin kanvas tablo fiyatlarıboyutlarına ve özelliklerine göre farklılaşabilir. Fiyatlandırmalar genellikle ürünün detayına göre değişir. 

Genellikle renklendirme kişinin belirlediği fotoğraf doğrultusunda kullanıcı seçtiği fotoğrafı ya da istediği formatı belirterek bu şekilde bir tasarım ister. Ortaya çıkacak olan ürün de buna bağlı olabilecek şekilde yapılır. Böylece sonuç gayet başarılı olur.

Tablonun ıslanmaması ve su değmemesi önemli özellikleri arasındadır. Seçilen format kişiye özel kanvas tablo şeklinde olacaksa ürün buna bağlı olarak detaylandırılır. Verilen fotoğraftaki tüm renkler tablonun üzerine aktarılır.

Kişiye Özel Kanvas Tablo

Bu tarz tabloların tasarımları birinci sınıf kaliteden yapılan malzemelerden meydana gelir. Kullanılan malzemeler tabloya zarar vermeden oldukça canlı ve güzel görünmesini sağlar. İstenilen ölçü ve ebatlarda tasarlandığından dolayı tablonun etrafı bile çerçeve ile döşenir. 

Böylece sağlıklı bir şekilde kullanılması sağlanır. En çok tercih edilen tablo kanvas modelleri kullanıcılar tarafından tam not alır. Asıldığı ya da konulduğu her yere yakışabilecek özellikleri taşır. Dekorasyon malzemesi olarak da kullanılabilir. Malzeme konusunda çıtanın kalınlığı çerçevelenecek görüntünün seçimi çok önemli olmaktadır.

Kanvas Tablo Yaptırma

Kullanıcılar bu tarz tabloları yaptırmak istedikleri takdirde firmamıza başvurarak uygun ölçülerdeki tabloyu belirtir. Böylece üretim modelleri buna bağlı olarak yapılır. Son dönemlerde parçalı kanvas tablo modelleri de çok gündeme gelmektedir. 

Parçaların ayrı ayrı yapılıp yan yana asılması ile birlikte kusursuz bir görüntü oluşturulur. Kişinin zevkine göre ayarlanan bu tasarım dilediği takdirde farklı yerlere de asılabilir. Her birinin renklendirmesi özel olarak ayarlanır. Bir bütün olarak oluşturulduğu zaman da tam bir fotoğraf görüntüsü elde edilir.

   TabloPlus'ın Kanvas Tablo Modellerini (Çerçeveli tablo, Ahşap tablo, Parçalı tablo, Yağlı boya tablo, Petek tablo, Oval Kanvas tablo, İşlemeli tablo ve Dev Boyut Kanvas Tablo) Online olarak Güvenle alabilirsin.

Whatsapp