1

Parçalı Tablolar

 

Tablo çeşitlerinden Kanvas Tablolar , evlerimizin ve duvarlarımızın olmazsa olmazlarının başında gelmektedirler.Kanvas Tabloları,Uygun fiyatları,dijital ve yüksek baskı kaliteleri ile binlerce seçenek arasından zevkimize uygun olanları seçmek gerçekten kolay olmayacaktır.Tamamen dijital ortamda hazırlanan kanvas tablolar ressam eli değmeden hazırlanmaktadır.


   Kanvas Tablolar ,tek parça farkı ölçüler , 5 parçalı Kanvas Tablo veya 3 Parçalı Kanvas Tablo olarak çeşitlenmektedir. Kişiye özel Kanvas tablo olarakta daha fazla kişiselleştirilme şansı vardır.


   5 parçalı kanvas Tablolar , hem işyeriniz,hemde eviniz için duvar dekorasyonunuzun tamamlayayıcı unsurlardır. Örnegin Duvarınızda güzel bir 5 parçalı tablo olması ortamınıza farklı bir hava katacaktır.İsterseniz ,beğendiğiniz bir resmi tek parça,3 veya 5 parçalı kanvas tablo haline getirebilir ya da sitemizden beğendiğiniz bir tabloyu seçip evinizi renklendirebilirsiniz.

 

   Bütünün 5 ayrı parçasından oluşan 5 parçalı tablolar , diğer 3 parçalı Kanvas Tablolar gibi zarif ve şık görünümüyle herkesin favorisi olmayı başarmıştır. Görselini beğendiğiniz bir Kanvas tablo 5 ayrı parçaya ayrılarak estetik açıdan daha güzel bir hale geliyor ve ortama çok ayrı bir hava katıyor. 3 veya 5 parçalı Kanvas  tablolar, almayı düşündüğünüz bir hediye şeçenegi olarakta değerlendirilmelidir.

 

   5 parçalı Kanvas tablo ,kanvas tablolar içinde en dekoratif olanlarıdır. Mevcut görsele daha fazla dinamizm katar ve parça sayısına ve asım şekline göre ortamı tamamen değişebilir. Simetrik veya Asimetrik olarak asılabilmektedir.

 

5 parçalı kanvas tablo duvara nasıl asılır?İşte bu blog yazımızda bahsettiğim, parçalı tablo satın alan ve nasıl asması gerektiğinden emin olamayan kişilerin en çok sorduğu soru bu. Bugün sizlere ,satın almış olduğunuz 3 veya 5 parçalı kanvas tabloyu duvara nasıl kolayca asabileceğinizi anlatmaya çalışacağım.

5 parçalı kanvas tablo aldığınızı varsayıyoruz .

Öncelikle tabloyu asacağımız duvara karar veriyoruz. Ardından gözümüze hoş görüneceğini düşündüğümüz duvarı ortalayarak tablonun ortadaki parçasını asıyoruz ve daha sonra sola ve sağa doğru tablonuzun parçalarını teker teker duvara asıyoruz.Sağ ve Sol parçaları asarken simetrik veya asimetrik olması tamamen sizin zevkinize kalıyor.

Diğer bir önemli detayda Tablo parçaları arasında bırakacağınız boşluk.Satın aldığınız Parçalı Kanvas Tablonun boyutuna göre 1cm ila 3cm arasında bir boşluk bırakmanızı tavsiye ederim size.Parçalı Tablonuzu duvara asarken iki seçeneğiniz vardır. Birisi çivi ile duvarı delmek bir diğeri ise çift taraflı yapışkan bant kullamak. Parçalı Kanvas tablolar çok ağır olmadığından ve duvarınızda kaıcı bir hasar bırakmamak için çift taraflı yapışkan Bant size tavsiyemizdir.


Parçalı Tablolar

Dekoratif görünümü artırılmak amacıyla parçalı olarak imal edilen tablo galerisi parçalı tablolar modellerinin en seçkin örneklerine kategorimizden ulaşabilirsiniz. Farklı figürlerle zenginleştirilen popüler parçalı tablo modellerimiz ile evlerinizde ve işyerlerinizde estetik köşeler oluşturabileceksiniz.

En popüler kanvas tablo modellerinden oluşan parçalı tablolar kategorimizde şık modellerin yanında hesaplı fiyatlarıyla da ön plana çıkıyor. Tablo Plus tarafından kaliteli imalat teknikleri kullanılarak siparişe özel olarak üretilen kategori modellerimize hesaplı fiyatlarla sahip olmak için hemen kategorimiz modellerine göz atarak sizler için hazırladığımız seçenekleri değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Parçalı Tablolar Nasıl Asılır?

Parçalı kanvas tablo modellerinden seçeceğiniz her model için beklediğiniz dekoratif görünüme kavuşmanın yolu duvarlara tabloyu asmaktan geçer. Parçalı yapıda olması sebebiyle klasik çivi ya da vida ile asma yönteminin oldukça zor olduğu parçalı tablolar için sizlere tavsiyemiz tablo yapıştırıcı bantlardan yana tercihleri kullanmanız yönünde olacak.

 5 parçalı tabloları monte ederken tablo yapıştırıcı bant kullanmayı tercih etmenin ardından dikkat etmeniz gereken ilk nokta asma önceliğini ortada yer alan parçaya vermenizdir. Parçayı düzgün bir şekilde monte etmenin ardından deseni tamamlamak için diğer parçaları sırası ile sağ ve sol olarak monte edebilirsiniz. Her parçanın arasına 1 ila 2 cm boşluk vererek dilerseniz satın aldığınız kategori tablomuza derinlik kazandırabilirsiniz.

3'lü Kombin Parçalı Tablolar

Farklı kanvas tablolar ile oluşturulan kombin kategori modellerimizle birden fazla tablo seçeneğine aynı anda sahip olma avantajından yararlanabilirsiniz. Birbirinden özel modellerin birlikte kullanılarak estetik bir sonuç ortaya koyduğu kategori 3'lü kombin kanvas tablo modellerimiz tek parça halinde siparişleriniz ardından imal edilerek sizlerle buluşturuluyor.

Her birisi benzer ya da farklı temalarda renk ve model uyumu yakalanarak bir araya getirilen kategori modellerimiz ile benzersiz dekoratif ürünlere sahip olabilirsiniz. Satın alacağı tablo modelinde kararsız kalan müşterilerimizin favori ürünleri arasında yer alan 3'lü kombin modellerimiz ile evlerinize ve işyerlerinize fonksiyonel bir tablo modeli satın alma şansı yakalayabileceksiniz. Boyut ve fiyat alternatifi ile çeşitlendirilen 3'lü kombin modellerinden satın almak için hemen kategorimizi ziyaret ederek alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz.

5 Parçalı Tablolar

Şık dekoratif görünümü ile en popüler tablo modelleri arasında yer alan 5 parçalı kanvas tablo seçenekleri ile mekanlarınızda büyüleyici tasarımlara yer verebilirsiniz. Şık tasarımların derinlik algısı kazandırılarak hazırlandığı 5 parça kategori tablo modellerimizi farklı boyut ve fiyat seçenekleri siparişlerinizi bekliyor.

Doğru uygulama ile monte edildiğinde büyüleyici sonuçlar ortaya koyan parçalı tablo modellerimiz için kategorimiz üzerinden online sipariş verebileceğiniz gibi dilerseniz telefon yolu ile bizlere ulaşarak siparişinizi tanımlayabilirsiniz. Hesaplı fiyat ve cazip ödeme koşulları ile temin edebileceğiniz 5 parça tablo alternatiflerini değerlendirmek için kategorimiz modellerini incelemeye alarak en doğru seçimleri yapma fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Tablo Galerisi Parçalı Tablolar Fiyatı

Parçalı galeri tablo fiyatları en az dekoratif görünümü kadar sizi memnun etmeyi başaracak. En hesaplı fiyatlarla yüksek kalite parçalı tablolar yer alan kategorimizde piyasanın oldukça altında fiyatlarla satın alma şansı yakalayabilirsiniz. Her bütçeye hitap edecek fiyatta tablo modellerinin yer aldığı kategorimizde bütçenizi zorlamayacak seçeneklere en cazip koşullarda temin edebilirsiniz.

Siparişlerinizde nakit ödeme tercih edebileceğiniz gibi kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Kredi kartınızın Tablo Plus anlaşmalı bankalara ait olması halinde yaptığınız tüm tablo alışverişlerini taksitlendirme şansından yararlanabilirsiniz. 9 ay taksit fırsatı ile beğendiğiniz tabloyu almak için hemen TabloPlus parçalı tablo kategorisini ziyaret ederek birbirinden şık tablo seçeneklerinden dilediğiniz modeli sipariş verebilirsiniz.
TabloPlus