1

 

Tepsiler


Birbirinden farklı tasarıma sahip şık servis tepsilerimiz sayesinde, davetlilerinize estetik bir sunum gerçekleştirebilirsiniz. Farklı desenlere ve malzemeye sahip servis tepsileri arasından, mobilyalarınız ve tabak, bardak vb. ürünlerinizle uyumlu olan tasarımları seçerek dekorasyon açısından da muntazam bir uyum yakalamanız mümkündür. Yiyecek ve içeceklerin servisi sırasında konuklarınıza şık tasarım özelliklerine sahip tepsilerle ikramda bulunabilirsiniz.

Özel tasarım özelliklerine sahip şık ve zarif tepsiler, özel davetler için ayrıca dekorasyon ürünü olarak da kullanılabilir. Örneğin; nişan, söz vb. törenler sırasında makas, yüzük ve benzeri eşyaların şık tepsilerle taşınarak getirilmesi, davetin ruhuna tam bir uyum sağlayacaktır. Doku home ürünleri arasından, en şık tepsileri seçerek, misafirlerinizi hayran bırakabilir ve onları en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz.

Alternatif Desenli Servis Tepsi Modelleri

Misafirlere yiyecek ve içecek ikramlarını özenle yapmak ve onları özel hissettirmek herkesin hayalidir. Sevdiklerini en iyi ortamda ağırlamak adına, gün boyu özenle uğraşarak yaptığınız ikramlarınızı şık bir servis tepsisi ile sunabilirsiniz. Özgün tasarımlara sahip şık tepsilerimiz gündelik hayatta da kullanabilmeniz için farklı tür desen ve ürünler kullanılarak üretilmiştir. Yemek takımlarınız, bardaklarınız ve servis konseptlerinizin tamamlanması için en uygun servis tepsilerimizi sipariş edebilirisiniz.

Servis tepsileri günümüzde farklı amaçlar için üretilmektedir. En özel davetler için aynalı ve gümüş tepsiler dekoratif amaçlı ve sunum için tercih edilmektedir. Gündelik hayatınızda evlerinizde ve dostlarınıza yapacağınız sunumlar için kullanabileceğiniz tepsi çeşitleri arasında:

· Mermer desenli şık sunum tepsisi,

· Çiçek ve bitki desenli tepsi,

· Bej mermer desenli tepsi,

· Kelebek desenli günlük kullanıma uygun tepsiler vb.

Yer almaktadır. Her biri bir birinden şık desenlere sahip tepsilerimiz sayesinde misafirlerinizi özel hissettirebilirsiniz. Üstelik oldukça uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz servis tepsilerimiz, vazgeçilmez ürünlerinizden biri olacaktır.

Şık Tasarım Tepsi Fiyatları

Sunum ve servis tepsileri üretim sürecine göre fiyatlandırılmaktadır. Özel davetler için tasarlanan tepsiler, kullanılan malzemelerin türüne ve kalitesine göre fiyat açısından da farklılık arz edecektir. Her tepsi modeli için farklı bir kullanım alanından söz edilebilir. Örneğin, avangart tarz ürün kullanıyor ve seviyorsanız, işlemeli, altın renk metal tepsileri veya gümüş tepsileri tercih edebilirsiniz. Ya da ahşap veya bambu malzemelerden üretilen tepsiler ile daha rahat ve gündelik hayata uygun tepsi modelleri kullanılabilir.

Özgün tasarımlara sahip birçok farklı tepsi modelleri arasından sizin için en uygun olan ürünü avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Yuvarlak tepsi, desenli tepsi, şık tasarım tepsiler ve daha birçok farklı tepsi modelini hemen sipariş vermeniz halinde kargo ve avantajlı fiyat seçeneklerinden yararlanma fırsatı yakalayabilirsiniz.  

Servis Tepsisi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

TabloPlus Servis tepsisi modellerinin her biri kendilerine özgü bir kullanım alanına sahiptir. Tasarım özelliklerine göre değişiklik gösteren tepsiler, sunum yapmak istediğiniz alana göre size büyük avantaj sağlayacaktır. Hayatının her alanında şıklığa ve zarafete önem veren kişiler için en uyun tepsi modellerimiz uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Tepsi seçimi için mobilyalarınızdan, misafirlerinize kadar birçok detayın dikkate alınması gerekmektedir. Bilhassa özel misafirler ve davetler için alelade tepsilerin kullanılması, yanlış anlaşılabilir.

Tepsilerin özellikle son yıllarda dekorasyon amacıyla kullanımı da oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Özel günlerin detaylandırılmasında ve konsepte uygun en şık tepsilerin seçilerek ortama benzersiz bir hava katması adına bu tip tepsiler tercih edilebilir. Tercihlerinize göre farklı boyut ve tasarım özelliklerine sahip özel desenli tepsileri satın alarak, konuklarınızı özel hissettirebilirsiniz. Tepsi modelleri arasından sizin için en uygun olanını seçerek sunumlarınıza değer katabilirsiniz.