1 2 3 ... 18 >

KANVAS TABLO 


   Kanvas tablo, ressam tarafından elle hazırlanan bir ürün değildir. Fakat kanvas kumaşa baskı tekniği ile bir eserin aslını bozmadan yapılan taklididir. Baskı tekniği  dijital baskı makinelerinde türevli ve bez yüzeyler üzerine uygulayarak çoğaltılmaktadır. Baskıda kullanılan her makinenin mürekkebi farklıdır. Baskıda kullanılacak bez yüzeyler bu mürekkebi sabitlemesini sağlayacak bir kimyasal ile kaplanmıştır. Bez materyallerin ve dijital makinelerin piyasada çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Kullanılan malzemenin farklılıklarından dolayı piyasada ki kanvas baskı fiyatları değişmektedir.TabloPlus 'ın Kanvas Tablo Fiyatları piyasa daki En uygun fiyatlardır.


   Baskıda orijinal kartuş kullanıldığında baskı kalitesi çok daha iyi olmaktadır. Piyasada açık satılan dolma kartuşla bas

kı yapılan  ürünlerin kalitesi çok düşük olmakta. Bu mürekkeplerle yapılan baskılar hem renk değerleri açısından hem de ışığa karşı dayanıklılığı açısından büyük sorunlar yaşatır. Bu yüzden bu ürünleri tercih etmeyiniz. Kısacası, yüksek kalitede ve orijinal malzeme kullanılırsa iyi bir baskı elde edilir.


   Kanvas tablolar baskı tekniklerinin en güzel örneklerini sergilemektedir. Tamamen dijital ortamda hazırlanan resimlere ressam eli değmeden çıkıyor. Baskı tekniği olarak röprodüksiyon kullanıyor. Bu baskı tekniği ile bütçeniz sarsılmamasının yanında istediğiniz en güzel resimleri duvarlarınızda görebilirsiniz.


   Kanvaslar, teknolojiden yararlanılarak yapılan, enteresan dizaynlarla dikkat çeken tablo çeşitlerindendir. Beş parçalı, üç parçalıdan oluşan tablolar olmak üzere, dikey ya da yatay modellerde çeşitleri vardır. Kanvas tablonun baskısı ne derece kaliteli ise o kadar dayanıklılık göstermektedir. Dikkat edilmesi gereken baskıda kansorejen ve kimsayal ürünlerin kullanılmamasıdır. Tabloplus.com'da satılan tüm ürünlerde  kimyasal ve kansorejen madde yoktur.


 

Ev dekorasyonu 'nun en önemli parçalarından olan  Tablolar, dekoratif açıdan hem işyeriniz için hem de eviniz için duvar dekorasyonunda evi tamamlayan unsurlardır.

Eviniz ne kadar güzel döşenirse döşensin, duvarlarınızda tablo olması mekana ayrı bir hava katacaktır.  Son zamanlarda işyeri ve evlerde kanvas tablo daha çok göze çarpmaktadır. İsterseniz beğendiğiniz bir resmi kanvas tablo haline getirebilir ya da sitemizde yer alan beğendiğiniz birçok farklı tabloyu seçebilir ve daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


   TabloPlus 'ın Kanvas Tablo Modellerini ( Çerçeveli tablo , Ahşap tablo , Parçalı tablo , Yağlı boya tablo , Petek tablo , Oval Kanvas tablo , İşlemeli tablo ve Dev Boyut Kanvas Tablo ) Online olarak Güvenle alabilirsin.