1 2 >

 

Yağlı Boya Tablolar

Yağlı boya tablolar dünya genelinde ilk tercih edilen dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır. Resim sanatının popüler tekniklerinden biri olan yağlı boya resimler, kullanıldığı alana eşsiz bir hava katmaktadır. Kullanılan resim tekniği, boya kalitesi ve ustasına göre farklı fiyatlarla satılan bu tablolar, günümüzde tüm yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Modern yağlı boya tablolar sayesinde duvarlarınızda yeni bir pencere açabilirsiniz.

Belli bir kalite görsel standart yakalamak için ressamlarımız Baskı üzerine yağlı boya çalışmaktadırlar.Bu şekilde fiyat olarakta cok daha makul fiyatlara satabilmekteyiz.

Yağlı boya tablo üretiminde birçok farklı madde kullanılmaktadır. Özel bağlayıcı yağlar kullanılarak hazırlanan boyalar tablolarda benzersiz renklerin oluşmasını sağlamaktadır. Sınırsız renk seçeneğine ve tasarım özelliklerine sahip olan tablolara uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Yağlı Boya Tabloların Dekorasyona Katkıları

Dokusu, göz alıcı renkleri ve estetik özellikleriyle dikkat çeken yağlı boya tablolar, dekorasyon için benzersiz bir üründür. Yağlı boya tablolar dekorasyon amacıyla kullanılmadan önce, duvar özellikleri, mobilyalar, ışık, duvar rengi ve daha birçok farklı unsura göre seçilmelidir. Tek başına güçlü bir tasarıma sahip olsa bile yağlı boya tablolar her mekân için uygun olmayabilir. Bu nedenle baktığınızda sizi büyüleyen ve evinizle uyum içinde olacak en iyi tabloyu seçmek gerekir.

Usta ressamlar tarafından yapılan tablolar evlerinizde sanatsal bir ortam yaratacaktır. Oldukça yüksek fiyatlarla satılan tabloların, her kesimden insan tarafından kullanılabilmesi için günümüzde daha az maliyetle yağlı boya tablo üretimleri gerçekleştirilmektedir. Özellikle manzara resimleri yağlı boya tabloların dekorasyon amacıyla kullanıldığı en yaygın olanlarıdır.

Yağlı Boyu Tablo Ürün Özellikleri

Firmamız üzerinden uygun fiyatlarla satın alacağınız yağlı boya tablolar, dekorasyon açısından size birçok avantaj sağlamaktadır. Tablo galerisi sayfasından eviniz için ideal ölçülerde üretilen tabloları satın alabilirsiniz. Yağlı boya tablolar arasında:

· Özel teknik yağlı boya soyut tablolar,

· Altın varak uygulamalı yağlı boya tablo,

· Kabartmalı yağlı boya tablo vb.

Daha birçok farklı ürün yer almaktadır. Karışık teknik, kabartma, varak uygulaması ve daha birçok farklı yöntem kullanılarak üretilen yağlı boya tablolar, yüksek estetik avantajlar sağlamaktadır.

Yağlı boya tabloların her biri farklı malzeme ve boyama tekniği kullanılarak üretilmiştir. Tercihlerinize göre en özel tabloları seçerek yaşam alanlarınızı, her biri birer başyapıt olan yağlı boyalarla süsleyebilirsiniz. İster hazır üretim isterseniz de el yapımı yağlı boya tablolar arasından seçim yaparak, usta ressamların elinden çıkma tabloları duvarlarınızda kullanabilirsiniz.

Dekoratif Yağlı Boyu Tablo Fiyatları

Ressamlar tarafından yapılan yağlı boya tablolar, sanat müzayedelerinin en pahalı ürünlerinden biridir. Orijinal tabloların pahalı olması nedeniyle alternatif yağlı boya tablolar son yıllarda firmalar tarafından üretilmeye başlanmıştır. Yağlı boya tabloların fiyatlarının değişiklik göstermesindeki en büyük etken malzeme kullanımı ve sanatçı özellikleridir. Yağlı boya tablo fiyatları firmamız tarafından müşteri beklentileri göz önünde bulundurularak belirlenmiştir. Sizin için ideal tabloları seçtikten sonra yağlı boya tabloları uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

Yağlı Boya Tablo Ölçüleri

TabloPlus Yağlı boya tablolar dekorasyon amaçlı kullanılmadan önce birçok farklı unsurun detaylıca incelenmesi gerekmektedir. Özellikle tablo ölçüleri, yağlı boya tabloların dekorasyon için yüksek katkı sağlaması açısından oldukça önemlidir. Genellikle evlerde kullanılan yağlı boya tablolar:

· 40 x 100

· 90 x 90

· 100 x 100

· 60 x 90

· 75 x 100

Gibi ölçülerle üretilmektedir. Duvar özelliklerine ve tercihlerinize göre ideal boyutu seçerek sanat eseri yağlı boya tabloları duvarlarınızda kullanabilirsiniz. Muhteşem yağlı boya tablolar avantajlı fiyatları ve güçlü çizgileriyle evinize yepyeni bir renk ve nefes katacaktır.

 

Soyut, manzara, kabartmalı, hayvan figürlü, şehir manzaralı ve daha birçok farklı seçenekle sunulan yağlı boya tabloları avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.